طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت  تبلیغاتی

این روزها تعداد سایت های تبلیغاتی افزایش یافته و افراد زیادی سایت تبلیغاتی ایجاد کرده اند اما در بین این سایت ها فقط تعداد معدودی از آنها بیننده دارند و مورد استقبال مردم قرار گرفته اند. سایت هایی نظیر ایستگاه، دیوار و شیپور.

 

طراحی سایت

طراحی اختصاصی سایت یکی از موارد بسیار مهم تلقی می شود. سایت هایی که بدون داشتن خلاقیت و نوآوری با کپی کردن از سایر سایت های مشابه فعالیت می کنند به موفقیت نمی رسند.

صفحاتی که برای فروش کالا طراحی می شود باید شامل قیمت کالا، تصویر آن و توضیحاتی درباره آن باشند. حتی قابلیت آپلود کلیپ کوتاهی از کالا در این سایت ها می تواند موجب اعتماد و جذابیت سایت شود.

آگهی ها در سایت های تبلیغاتی باید دسته بندی شوند تا افراد بتوانند محصول مورد نظر خود را سریع پیدا کنند. همچنین سیستم جستجو قوی در این سایت باعث می شود با سرچ اسم خاصی آگهی های مربوط به آن اسم نمایش داده شوند.

ثبت نام و ساخت حساب کاربری باید ساده باشد تا همه افراد بتوانند به راحتی در آن عضو شده و آگهی خود را به نمایش بگذارند.

بهتر است در اینگونه سایت ها بخشی برای گفتگو خریدار و فروشنده وجود داشته باشد.

سایت می تواند دارای قابلیت پرداخت آنلاین باشد در این صورت باید امنیت بالایی داشته باشد تا از اطلاعات افراد سو استفاده نشود.

 

طراحی سایت تبلیغاتی

 

بهینه سازی سایت

معمولا ثبت آگهی در این سایت ها رایگان است اما با این وجود افراد حاضر نیستند در سایتی که بازدید زیادی ندارد آگهی خود را ثبت کنند. بنابراین تعداد بازدید روزانه این گونه سایت ها اهمیت دارد.

موردی که باعث استقبال از برخی سایت ها می شود رتبه آنها در گوگل است، در واقع سایتی که بهینه سازی شده و برای ساخت آن اصول سئو رعایت شود می تواند در گوگل رتبه خوبی کسب کند و در صفحه اول جستجوها قرار گیرد. این موضوع باعث می شود فروشندگان و به طور کلی کسانی قصد تبلیغ و فروش محصولی را دارند محصول خود را در این سایت ها تبلیغ کنند از آن طرف افرادی هم که قصد خرید دارند معمولا به سایت های صفحه اول گوگل مراجعه می کنند.

 

ویژگی های سایت های تبلیغاتی

امنیت بالا

لود شدن سریع صفحات

گرافیک مناسب و طراحی اختصاصی سایت

سئو مناسب

گرافیک و طراحی اختصاصی سایت

پشتیبانی مناسب

بازاریابی اینترنتی

طراحی ساده و راحت برای استفاده عموم

دسته بندی تبلیغات

بررسی محتوا آگهی برای تایید یا رد آن

بروز رسانی اتوماتیک سایت

مشاهده تراکنش های پرداخت آنلاین، تایید و رد پرداخت، افزایش موجودی به صورت آنلاین

امکان قراردادن توضیحات متنی، عکس و ویدیو برای تبلیغات

امکان قراردادن آدرس در نقشه های اینترنتی

ارسال آگهی های خاص برای بازدید کنندگان سایت با توجه به علاقه آنها