طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

این روزها همه افراد قبل از انجام هر کاری اعم از خرید، فروش، ساخت و ساز یا حتی شروع یک کسب و کار در اینترنت جستجو می کنند و اطلاعاتی را در زمینه مورد نظر خود به دست می آورند.

حال اگر شما شرکتی دارید که خدمات یا کالا خاصی را ارائه می کنید می توانید با ایجاد سایت در گوگل و البته بهینه سازی اصولی سایت به طوری که در صفحه اول گوگل قرار گرفته و بازدید کنندگان زیادی داشته باشید خدمات و کالاهای تولیدی خود را از این طریق معرفی کرده و مشتریان زیادی را جذب کنید.

 

طراحی سایت شرکتی

با توجه به هدف شرکت اعم از اینکه هدف فروش محصول، ارائه خدمات، طراحی کاتالوگ یا جذب مشتری برای ایجاد سرویس های مختلف مثل باشگاه مشتریان و غیره باشد نوع طراحی سایت متفاوت خواهد بود.

پس باید گفتیکی از موارد اولیه، داشتن سایت خلاقانه است اما این سایت باید با وجود خلاقیت ساده نیز باشد تا افراد بتوانند به راحتی از بخش های مختلف آن استفاده کنند.

در این سایت ها باید صفحه ای تحت عنوان صفحه اخذ نمایندگی وجود داشته باشد تا کسانی که تمایل به داشتن نمایندگی برند شما را دارند فرم مخصوص این صفحه را تکمیل و برای شما ارسال کنند تا شرایط آنها را بررسی کرده و به آنها پاسخ دهید.

همچنین باید صفحه ای را به معرفی نمایندگی های شرکت خود در شهرهای مختلف اختصاص دهید تا کاربران بتوانند نمایندگی شهر خود را به راحتی پیدا کنند. مدیر سایت در پنل مدیریت باید بتواند این اطلاعات را ویرایش، حذف یا به آنها اضافه کند.

صفحه دیگری که در سایت های شرکتی به آن نیاز است صفحه تماس با ما است که شامل راه های ارتباطی با مدیران شرکت و تلفن تماس و آدرس شرکت می شود.

علاوه بر آن در این گونه سایت ها به صفحه درباره مدیران نیز نیاز است و لازم است در این صفحه مدیران شرکت معرفی شده و حتی رزومه کاری آنها در این صفحه قرار گیرد.

 

طراحی سایت شرکتی

 

سایت واکنشگرا

از آنجایی که اکثر سرچ های مردم با موبایل یا تبلت انجام می شود بهتر است سایت به صورت واکنشگرا طراحی شود تا در ابعاد مختلف قابل بازدید و در دسترس باشد.

سرعت لود صفحات و امنیت این گونه سایت ها همچون سایر سایت ها بسیار اهمیت دارد.

 

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

صرف طراحی سایت موجب برتری و موفقیت شرکت شما نیست بلکه برای موفقیت لازم است سایت شما در گوگل رتبه بالایی کسب کند تا مراجعه کنندگان سایت افزایش یافته و روزانه افراد زیادی از سایت شما بازدید کنند.

شما از دو طریق می توانید برای پیشرفت سایت، بازدید زیاد و کسب رتبه بالا در گوگل قدم بردارید. اولین راه رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت و راه دوم تبلیغات و استفاده از دیجیتال مارکتینگ خواهد بود.

 

طراحی سایت شرکتی

 

مشخصات فنی طراحی سایت شرکتی

طراحی قالب اختصاصی برای سایت های شرکتی مطابق با زمینه کاری

طراحی گرافیکی

طراحی به صورت داینامیک

طراحی با استفاده از زبان ASP.net

طراحی سایت به صورت واکنشگرا

استفاده از فونت های استاندارد

استفاده از رنگ های مناسب

طراحی صفحه تماس

طراحی نقشه و نماش آدرس شرکت در صورت لزوم

قابلیت آپلود تصویر و ویدیو

ساخت فرم های اختصاصی

سیستم ستاره دهی برای نمایش مطالب ستاره دار در گوگل

 

قیمت طراحی سایت شرکتی

هر سایتی با توجه به نوع شرکت و نظر کارفرما طراحی شده و دارای موارد خاصی است. قیمت نیز بر اساس مواردی که به درخواست کارفرما در طراحی سایت استفاده می شود تعیین خواهد شد.